Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miał być obszar chroniony, ale staną tu bloki? Urzędnicy nie zablokowali dewelopera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2018 r. o 17:06 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Nie wiem po co wy to wszystko piszecie - nie szkoda czasu??? Miasto chciało zachować tereny ale przepisy inaczej mówią. Po co te durne komentarze?
 Po to żeby jeden z drugim troll mógł zadzwonić do Płaszczaka i poprosić o wypłatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
SKO działa na polecenia prezydenta. Każda ich decyzja to jego decyzja.
 Tak, szczególnie wtedy gdy uchyla decyzje ratusza. Matka wie że ćpiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czujecie ten smród? tak obrzydliwy fetor wytwarza tylko jeden rodzaj gada: płatny pisowski troll
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu teren chcieli włączyć do systemu chronionych i nie zdążyli. Obok na Górkach przez 30 lat przetrzymali projekt rezerwatu (!) przyrody a teraz mówią wspólnie z deweloperem, ze zeby ten teren ochronić, trzeba zabudować większość słonecznych wierzchowin blokowiskiem, otoczonym kostką bauma i obowiązkowo siatką drucianą. Quo Vadis Lublin? O co chodzi w tej polityce niszczenia naszego miasta? I dodam, ze PiS, PSL, po i inne literki mnie nie interesują. Chcę godnego życia w dobrej miejskiej przestrzeni, w mieście gdzie skąd pochodzi moja rodzina, gdzie urodziłam dzieci i żyje masa fajnych ludzi. Fajni, obudźcie się! Nie pozwólmy na takie bezeceństwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto jak nazwa wskazuje ma bloki. Oczywiście tereny zielone też są potrzebne, ale mieszania również. Dla mnie zieleni w mieście jest wystarczająco. Dla wymagających - jest wieś, lub obrzeża Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tu teren chcieli włączyć do systemu chronionych i nie zdążyli. Obok na Górkach przez 30 lat przetrzymali projekt rezerwatu (!) przyrody a teraz mówią wspólnie z deweloperem, ze zeby ten teren ochronić, trzeba zabudować większość słonecznych wierzchowin blokowiskiem, otoczonym kostką bauma i obowiązkowo siatką drucianą. Quo Vadis Lublin? O co chodzi w tej polityce niszczenia naszego miasta? I dodam, ze PiS, PSL, po i inne literki mnie nie interesują. Chcę godnego życia w dobrej miejskiej przestrzeni, w mieście gdzie skąd pochodzi moja rodzina, gdzie urodziłam dzieci i żyje masa fajnych ludzi. Fajni, obudźcie się! Nie pozwólmy na takie bezeceństwa!
 Ale o co ty masz pretensje i do kogo? To nie Żuk miał okazję za parę groszy kupić od wojska teren Górek Czechowskich, tylko Pruszkowski. Żuk dostał w spadku kukułcze jajo - 100 ha zaniedbanego i do tego prywatnego terenu, który albo w końcu zostanie uciwilizowany albo dalej będzie służył jedynie wąskiej grupce lokalnych posiadaczy piesków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pytam w takim razie po CHUJ jeszcze nie tak dawno roztaczaliście wizje które wrzucaliście do skrzynek pocztowych mieszkańcom Czechowa ?. Tego niecenzuralnego słowa użyłem z premedytacją bo jakim językiem rozmawiać z kimś takim jak twórcy tych wizji i POzoranci sPOru ? Jaki poziom tych takie i słownictwo nasuwa się człowiekowi na usta. W łapę bierze kto trzeba , sitwa robi co chce udając przyzwoitych - ręka rękę myje tylko unoszący się nad sprawą smród  będzie truł nas wszystkich. Kant mafijnych "elit" i przekręt którego by się mistrz zapasów nie POwstydził..... do tego mobilność prawa i wszystko jasne.
 Nie bierz wszytskich miara obecnego rządu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież mimo wielu inwestycji mieszkaniowych, Lublin jest dalej w ścisłej czołówce najbardziej zielonych miast w Polsce. To o czymś świadczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
real napisał:
cwaniactwo górą napisał:
Cwaniactwo górą - kupujemy tereny zielone za bezcen, a następnie gramy w dewelo-pokera - "uda się załatwić pozwolenie na betonowanie czy nie?". Za nierządów dewelo-kamerdynera na ogół się jakoś udaje.
ja p.... napisz gościu jeszcze ze 30 podobnych do siebie komentarzy, czy w Biurze Propagandy PIS to zatrudniają samych półgłówków czy tylko chwilowo kogoś zastępujesz?
 To chyba automat z kopiuj wklej, bo nie mozna byc tak tępym i upierdliwym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin napisał:
undefined napisał:
Tu teren chcieli włączyć do systemu chronionych i nie zdążyli. Obok na Górkach przez 30 lat przetrzymali projekt rezerwatu (!) przyrody a teraz mówią wspólnie z deweloperem, ze zeby ten teren ochronić, trzeba zabudować większość słonecznych wierzchowin blokowiskiem, otoczonym kostką bauma i obowiązkowo siatką drucianą. Quo Vadis Lublin? O co chodzi w tej polityce niszczenia naszego miasta? I dodam, ze PiS, PSL, po i inne literki mnie nie interesują. Chcę godnego życia w dobrej miejskiej przestrzeni, w mieście gdzie skąd pochodzi moja rodzina, gdzie urodziłam dzieci i żyje masa fajnych ludzi. Fajni, obudźcie się! Nie pozwólmy na takie bezeceństwa!
Ale o co ty masz pretensje i do kogo? To nie Żuk miał okazję za parę groszy kupić od wojska teren Górek Czechowskich, tylko Pruszkowski. Żuk dostał w spadku kukułcze jajo - 100 ha zaniedbanego i do tego prywatnego terenu, który albo w końcu zostanie uciwilizowany albo dalej będzie służył jedynie wąskiej grupce lokalnych posiadaczy piesków.
 Sprawdź, kto w czasie zawierania transakcji zbycia tych należących do Skarbu Państwa, a  administrowanych przez Agencję Mienia Wojskowego gruntów był w Lublinie terenowym przedstwicielem organu administarcji rządowej. Te "kukułcze jajo" miało swoje zabezpieczenie w księgach wieczystych i umowach notarialnych na okoliczność sfinansowania przebudowy pobliskiego węzła komunikacyjnego przez inwestora inwestycji niedrogowych. Zamiast sfinansowania tego zadania przez potencjalnego dewelopera miasto wypłaciło mu sowite odszkodowania za grunty, na których na koszt podatników wykonało dojazd do prywatnego terenu. Ten prywatny teren niczym nie różni się od tożsamego w innej części miasta, którego właścicielowi obecny jeszcze prezydent naszego miasta odmówił prawa do jakiejkolwiek zabudowy powołując się na Konstytucyjną  nadrzędność interesu publicznego nad prywatnym. Już byli tacy, którzy pozolili "ucywilizować" Park Ludowy, okolice Ogrodu Botanicznego, czy też porośnięty drzewami skwer na Bronowicach - teraz brakuje tam skali na opomiarowaniu poziomu zanieczyszczenia powietrza. Na zdrowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzuc jesccze pare idiotów a od ręki poczujesz się lepiej. Gratuluje kultury osobistej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludowy to ucywilizował Pruszkowski, wycinając drzewa pod halę targową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o czym wy piszecie? Jak byk jest napisane, że urzędnicy walczą o to, żeby teren zielony pozostał terenem zielonym. Po co bicie piany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Tak naprawdę uchwalaniem planów dla poszczególnych terenów zajęła się dopiero ekipa Żuka. Problem polega na tym, że samo planowanie to bardzo czasochłonne zajęcie, nie da się uchwalić planów dla całego miasta ot tak na pstryk palca. Ekipy poprzednich prezydentów niestety ten temat zupełnie olały i teraz za to płacimy.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak myślisz? Jeden z drugim jest tak głupi, że nawet czytając tekst, w którym jest jasno napisane, że w tym przypadku miasto staje okoniem deweloperom i utrudnia im zabudowę - widzą w tym jakimś cudem, że miasto ulega deweloperom i deweloperzy rządzą Lublinem. To jest niedościgły poziom tępoty. I jeszcze głąby są wielce obruszone, że ktoś im wytyka brak zdolności czytania ze zrozumieniem, bo to rzekomo "niekulturalne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dobrze pamiętam to porozumienie z Echo które zobowiązało się przebudować skrzyżowanie Ducha-Sowińskiego brzydko mówiąc, uwalili, radni PiS. Podobnie sprawa się ma zaprzepaszczeniem przez PiSowskiego prezydenta szansy na zakupienie Górek. Wojsko chciało raptem 12 mln zł, ale Pruszkowski zupełnie nie był zainteresowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miasto chce mieć tereny zielone to niech swoje działki w centrum zostawi na parki a nie sprzedaje za grube miliony pod bloki i biurowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast się cieszyć, że miasto się rozwija, to niektórzy płaczą, że parę nieużytków zostało zaoranych i powstały na nich osiedla. No ciemnogród zwykły i tyle. Deweloperzy nie dość, że dają miejsca pracy, to jeszcze dzięki podatkom i różnym opłatom jakie odprowadzają do kasy miasta, dochody gminy z roku na rok rosną. To z kolei powoduje, że można sfinansować inwestycje takie jak remont ulicy czy chodnika w dzielnicy. I koło się zamyka. Inwestorzy powinni być w Lublinie zawsze ciepło witani, inaczej znowu miasto popadnie w marazm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym za wiele od wiadomego elektoratu nie wymagał, dobrze ze umieja wogle czytac a wy chcecie jeszcze, zeby ze zrozumieniem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Ja bym za wiele od wiadomego elektoratu nie wymagał, dobrze ze umieja wogle czytac a wy chcecie jeszcze, zeby ze zrozumieniem.
 Tym razem chyba przesadziłeś, bo w PO jest cała masa ludzi z tytułami doktorów. To, że kilku zdobyło te tytułu w drodze plagiatu nie oznacza jeszcze, by rozciągać to na całą partyjną formację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...